ASTROPAY NE İŞE YARAR?

Astropay kart sayesinde, dilediğiniz her internet sitesinden güvenle alışveriş yapmanız mümkün. Gerek kimlik hırsızları, gerekse dolandırıcılara karşı kalkan niteliğinde olan Astropay kart , dünya çapında pek çok kişi tarafından bu özellikleri nedeniyle tercih ediliyor.

Astropay kredi/banka kartı bilgilerinizi korur: Astropay ile yapacağınız alışverişlerde banka veya kredi kartınıza dair bilgileri vermeniz gerekmiyor. Bu bilgileri yalnızca bir kez, Astropay satın alırken kullanacaksınız. Gerisi tamamen güvende!
Astropay kimlik hırsızlığının önüne geçer: Alışverişiniz sırasında, satın alım yaptığınız yere göre pek çok kişisel bilginizi paylaşmanız gerekebilir. Astropay ile alışveriş yaparken hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak zorunda değilsiniz! İsim, adres, posta kodu gibi bilgileriniz Astropay ile anonim kalıyor.
Astropay sizi anonim tutar: Yaptığınız alışverişi gizli tutmak istiyorsanız, Astropay sizin için biçilmiş kaftan. Banka ekstrenizde yalnızca Astropay satın alma işleminiz görünecek! Astropay ile yaptığınız işlemler ekstrenizde yer almayacak. Bu sayede dilediğiniz alışverişi, gizlilik içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.
Astropay sürpriz para çekimlerini engeller: Astropay satın alırken, yalnızca ihtiyacınız kadar bakiye seçebilirsiniz. Bu sayede, Astropay ile yapacağınız alışverişlerinizin limitini siz belirlersiniz. Karşı taraf size ilettiği fiyattan daha yüksek bir ödeme çıkaramaz.
Astropay uluslararası sitelerden alışverişe imkan sağlar: Kimi zaman yerel kartların veya ödeme yöntemlerinin kabul edilmediği platformlarda, Astropay hem geçerli hem de güvenli bir ödeme yöntemi sağlar.
Astropay’e özel indirim ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz: Dünyanın her noktasında kullanılan Astropay, pek çok alışveriş için kullanıcılarına özel indirimler ve fırsatlar sunmakta. Kendinizi koruma altına alırken, indirimli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.